Látszik az alagút vége?

Egyre több jel tanúskodik arról, hogy közel a válságból való kilábalás. A Turizmus Zrt elmúlt hetekben megjelent tanulmányának  következtetései is emellett tanúskodnak, de vezető rendezvényszervező és catering cégek is a bekérések számának gyarapodásáról számolnak be.
Nem csak a tervezett rendezvények száma nőtt, de a jelzett költségvetések is. Jó jelek ezek a rendezvényszakma egészének!

Ráadásul olyan rendezvénytípusokra is visszatértek a megrendelések, amelyeket a válság első jeleire húztak le a megrendelők. Hiszen a partnertalálkozók, üzleti ebédek, termékbemutatók bár gyérebb számban és alacsony büdzsével, de eddig is megrendezésre kerültek. A dolgozói rendezvényeket ellenben drasztikusan visszavágták. Az ezen a téren újra megmutatkozó érdeklődés ad okot igazán a bizakodásra. Csapatépítő tréningek, továbbképzések mellett számos családi napra érkeznek bekérések, illetve ezekben a napokban már sorra meg is valósulnak ezek az események. Látva a helyszinonline és a SpeciaLista oldalain megmutatkozó érdeklődést, azt mondhatjuk, hogy még ezekben a napokban is sok cég és szervezet szervezi saját családi napját. Nekik is segítünk az alábbi összeállításunkkal:

Családi napos rendezvényhelyszínek:

Alfa Art Hotel - http://alfa-art-hotelsuperior.helyszinonline.hu/
Aquaworld Budapest - http://aquaworld-budapest.helyszinonline.hu/
Babos Major - Aranyosi Vendégház - http://babos-major-aranyosi-vendeghaz.helyszinonline.hu/
BL Apartments & Yachtclub - http://bl-apartments-yachtclub.helyszinonline.hu/
Bruckner Villa - http://bruckner-villa-apartments.helyszinonline.hu/
Club Aliga - http://club-aliga-udulokozpont.helyszinonline.hu/
Erzsébet Kilátó - http://erzsebet-kilato.helyszinonline.hu/
Forster Vadászkastély - http://forster-vadaszkastely.helyszinonline.hu/
Füvészkert - http://fuveszkert-eskuvohelyszin.helyszinonline.hu/
Hármashatárhegyi Hangár - http://harmashatar-hegyi-hangar.helyszinonline.hu/
Óbudai Rendezvénypark - http://obudai-rendezvenypark.helyszinonline.hu/
Pál-völgyi Barlang és Kőfejtő - http://pal-volgyi-barlang-es-kofejto.helyszinonline.hu/
Savoyai Kastély Ráckeve - http://savoyai-kastelyszallo-rackeve.helyszinonline.hu/
Selyemgombolyító - http://selyemgombolyito-rendezvenyhaz.helyszinonline.hu/
Telekom Hotel Balatonkenese - http://telekom-hotel-balatonkenese.helyszinonline.hu/
Újvilág kert - http://ujvilag-kert-budavari-palota.helyszinonline.hu/
Vadex Vadászház Vál - http://vadex-vali-vadaszhaz.helyszinonline.hu/
Vakvarjú Vendéglő - http://vakvarju-vendeglo-es-sorkert.helyszinonline.hu/

Sikeres rendezvényeket kívánunk!


SPECIA Kommunikációs Ügynökség 1134 Budapest Botond utca 12. +3630 9994299 info@specia.hu online kommunikáció webmarketing